whatsapp

Veli Yorumları

Sizde Yazın

Hande Eylül - Ev hanımı

Hakikaten profesyonel yaklaşımlarınız sayesinde kızımın olumsuz davranışları yerine olumlu davranışa dönüştü…

Sayenizde cep telefonunda uzaklaştı, güzel alışkanlıklar kazandı… Bir çocuğum daha olursa hiç düşünmeden soluğu yanınızda alacağım. Herşey için emeğiniz için teşekkürler.

Sinem Serttaş - Bankacı

Profesyonel eğitiminizden, çocuğumuza gösterdiğiniz samimi sevginizden ve yakın ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese gönül rahatlığıyla çocuklarını size teslim etmelerini tavsiye ediyoruz.

Murat Bilen - Turizmci

Kızımızı 3 aydır Anaokuluna devam etmekte. Kızımızın mutlu olması ve birey olarak bir şeyler öğrenmesi kreş olarak doğru tercih yaptığımızı gördük. gülen yüzlü çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığı ile tüm velilere çocuklarını emanet etmelerini tavsiye ederiz.

İbrahim CAN Antalya - İşletmeci

Oğlumuz Deniz 1 yıldır kreşe devam ediyo. Eğitim bakım gayet güzel, başka kreşler gibi para odaklı değiller, öğretmenlerin ve çalışanların iyi yerlere iyi mevkilere gelmelerini arzu ederim.

Murat Seyirci - Gazeteci

4 yaşından itibaren yaşındaki oğlumuzu size ve öğretmenlerimize emanet ettik. Oğlumuz okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Eve mutlu döndü. Bu süreçte sosyal iletişim becerileri çok gelişti. Kurucu müdür Gamze Yener ve ekibinin titiz ve disiplinli çalışmaları sayesinde oğlumuzda çok olumlu yönde gelişmeler gözlemledik. Her şey için sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tanıdık.