Veli Yorumları

Sizde Yazın

İclal-Zekai HALICI - Hemşire-Doktor

Çocuklarımıza göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürü bir borç biliriz. Hakikaten profesyonel yaklaşımlarınız sayesinde kızımız Zeynebin olumsuz davranışları yerine olumlu davranışa dönüştü… Sayenizde güzel alışkanlıklar kazandı… Zeynep'te bizde sizi çok seviyoruz… Bir çocuğum daha olursa hiç düşünmeden soluğu yanınızda alacağım. Herşey için emeğiniz için teşekkürler.

Fatih BAYGUTALP - Doktor

Profesyonel eğitiminizden, çocuğumuza gösterdiğiniz samimi sevginizden ve yakın ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese gönül rahatlığıyla çocuklarını size teslim etmelerini tavsiye ediyoruz.

Serpil & Tahir ÖZDEMİR - İşletmeci

Kızımız Belinay 8 aydır Anaokuluna devam etmekte. İlk zamanlar anne ve baba olarak üzerimizde tedirginlik vardı sürekli Belinay'a sorular soruyor ve kontrol ediyorduk zaman içerisinde kızımızın kreşe gitmekten mutlu olduğunu gördük. Kızımızın mutlu olması ve birey olarak bir şeyler öğrenmesi kreş olarak doğru tercih yaptığımızı gördük. gülen yüzlü çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığı ile tüm velilere çocuklarını emanet etmelerini tavsiye ederiz.

Mustafa ÜNAL - Memur

Oğlumuz Kayra 1 aydır kreşe devam ediyo , eğitim bakım gayet güzel, başka kreşler gibi para odaklı değiller, öğretmenlerin ve çalışanların iyi yerlere iyi mevkilere gelmelerini arzu ederim 

Mesut Merve Savaş - Doktor

4,5 yaşındaki oğlumuzu size öğretmenlerimize emanet ettik. Her sabah okula gitmemek için ağlayan sızlayan oğlumuz okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Eve mutlu döndü. Bu süreçte sosyal iletişim becerileri çok gelişti. Kurucu müdür ve ekibinin titiz ve disiplinli çalışmaları sayesinde oğlumuzda çok olumlu yönde gelişmeler gözlemledik. Her şey için sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tanıdık.